Спеціалізована школа № 214

/Files/images/cDhkA9eEFCg (1).jpg

Спеціалізована школа № 214 – одна з найперших шкіл, побудованих на Оболоні.

Протягом 42-х років педагоги школи займаються навчанням та вихованням дітей віком від 6-и до 17-и років.

В методиці викладання навчальних предметів в школі склалися певні традиції, а саме:

• ґрунтовне подання наукового матеріалу;
  • постійне оновлення методів та прийомів викладання;
  • введення інновацій, які відповідають спеціалізації школи та удосконаленню навчально-виховного процесу.

Орієнтація на математичне спрямування навчання відбувається вже в початкових класах, в яких викладання математики побудоване на програмі «Росток».

За поглибленим рівнем математика викладається і в 5-7-х класах.

З 8-го року навчання проходить переформатування класів за економічним, математичним та інформаційно-технологічним допрофільними напрямками підготовки учнів.

З 2011 року адміністрація та педагоги школи почали впроваджувати мультипрофільне навчання старшокласників, яке дозволяє учням більш цілеспрямовано та глибоко розкрити свій потенціал та зробити правильний вибір майбутньої професії. Учні 10-х та 11-х класів мають можливість вдосконалити свої знання з алгебри та геометрії, історії України, англійської мови, економіки та інформаційних технологій. Обираючи потрібну профільну спрямованість старшокласники навчаються за програмами профільного рівня.

З вересня 2017 року школа залучена до Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України», в рамках якого працює один з чотирьох 1-х класів.

Адміністрація та педагогічний колектив спеціалізованої школи № 214 створюють всі умови для надання учням якісної та сучасної освіти, стежать за новими цікавими науково-педагогічними проектами й інноваціями, обирають з них потрібні, впроваджують в навчальний процес, тісно співпрацюють з батьками учнів.