Святковий концерт до Дня вчителя

02.10.2014 року в спеціалізованій школі № 214 відбувся святковий концерт присвячений Дню учителя.

В концерті взяли участь діти з усіх шкільних паралелей.

Учні 1-4-х класів читали вірші, танцювали запальні «Ча-ча-ча», «Хіп-хоп» та романтичний вальс квітів, співали пісні;

Учні 5-9-х класів здивували глядачів своїми авторськими піснями та танцями;

Старшокласники вразили своїм режисерськими та звуковим рішенням концертної програми.

Але найбільше вразило всіх театралізоване шоу від сатиричного гурту «Веселухи» під керівництвом Лясковської Олени Корніївни.

До святкового дня талановиті учні школи подарували вчителям вернісаж своїх робіт.